Ara

ATATÜRK ORMAN ÇİFTLİĞİ SATIŞ MAĞAZASI

Teslimat Adresim

Teslimat Adresi Seçiniz


Hakkımızda

Ulu önder Atatürk’; "Milli ekonominin temeli tarımdır. Bunun içindir ki tarımda kalkınmaya büyük önem vermeliyiz. İlk önce ciddi etütlere dayalı bir tarım siyaseti uygulamak ve onun içinde her köylünün ve bütün vatandaşların kolayca kavrayabileceği ve severek uygulayabileceği bir tarım rejimini kurmak lazımdır" görüş ve direktifleri ile tarımın ve tarımsal kalkınmanın Türkiye ekonomisindeki yerini ve önemini vurguluyordu. Ulu önderin yeşile olan tutkusu ve özlemi "Yeşili görmeyen gözler renk zevkinden mahrumdur. Burasını öyle ağaçlandırınız ki kör bir insan dahi yeşillikler arsında olduğunu fark etsin" düşüncesi Atatürk Orman Çiftliği'nin kurulmasında en önemli etken olmuştur.

Atatürk Orman Çiftliği; Atatürk'ün vasiyeti olan “hilesiz ve nefis gıda maddeleri temin eylemek” misyonu ile son teknoloji üretim makinelerinde ürettiği sağlıklı ve doğal ürünleri tüketici ile buluşturmaktadır.

1991 yılından beri faaliyette olan Atatürk Orman Çiftliği Satış Mağazasında misyonumuz siz tüketicileri; hijyenik, sağlıklı ve doğal ürünlerle buluşturmaktır. Atatürk Orman Çiftliği ürünlerini baş bayii sıfatıyla, en uygun fiyatlarla sattığımız mağazamızda aynı zamanda Ayvalık Vakıf Zeytinlikleri (Vakıflar), Tariş, Güneydoğubirlik, Mersin Alata Bahçe Kültürleri gibi kuruluşların ürünleri de satılmaktadır. İlaveten çeşitli yörelerden size özel getirttiğimiz bal, peynir, kuruyemiş gibi ürünleri de mağazamızdan tedarik edebilirsiniz.

AOÇ Satış Mağazasında satılan ürünlerimizi aynı zamanda internet sitemiz aracılığı ile tüm Türkiye'ye ulaştırma misyonunu üstlenmiş durumdayız.

Her sabah 07:00 ile gece 03:00 saatleri arasında hizmet veren AOÇ Satış Mağazamız yenilenen web sitesiyle size çok daha yakın.

Afiyetle tüketmenizi dileriz…